Gdziekolwiek, jakkolwiek
kiedykolwiek chcesz kontrolować własne nieruchomości, finanse lub mieć bezpośredni kontakt z administratorem, zastosuj nasze rozwiazanie .

Dostępne w  Apple Store & Google Play.

 

Logo

Witamy naszych nowych klientów

i zapraszamy do zapoznania się z naszymi najnowszym rozwiązaniem iZarzadca, dzięki temu nowatorskiemu rozwiązaniu oferujemy Administrowanie Nieruchomosci w chmurze bez względu na lokalizacje. Zastosowanie najnowszych rozwiązań informatycznych ułatwi mieszkańcom funkcjonowanie we wspólnocie, wprowadza transparętność działań w finansach a przede wszystkim znacznie obniża koszty zarządzania nieruchomością oraz usprawnia wewnętrzną komunikacje pomiędzy mieszkańcami.

OBSŁUGA MIESZKAŃCÓW

bez względu na lokalizacje budynku. Obsługujemy wszystkie sprawy mieszkańców. W systemie ewidencjonowane są wszelkie czynności związane z obsługa nieruchomości.

DOSTĘP DO INFORMACJI

i transparentność działań to nasza dewiza w prowadzeniu rozliczeń finansowych nieruchomości. Wszyscy nasi klienci są natychmiast informowani o wszystkich kosztach i dokonywanych płatnościach.

ADMINISTRACJA

teraz jest możliwy kontakt w dowolnej chwili kiedy tylko macie na to czas, a dzięki najnowszym rozwiązaniom macie możliwość śledzenia procesu obsługi zgłoszeń.

NADZÓR MIESZKAŃCÓW

nad wszelkimi działaniami zarządcy oraz finansami wspólnoty dzisiaj jest możliwy bez żadnych dodatkowych kosztów na dowolnym urządzeniu z dostępem do internetu.

Nowoczesna aplikacja na urządzenia mobilne

wykorzystująca wszelkie nowinki techniczne na potrzeby zarządzania nieruchomościami wspólnot mieszkaniowych. Zastosowanie tego narzędzia pozwala na zoptymalizowanie kosztów administracyjnych do niezbędnego minimum co daje wymierne przełożenie na wysokość miesięcznych opłat czynszowych.

 • Informacje o nieruchomości

  są udostępniane wszystkim mieszkańcom w celu wykluczenia w jak największym stopniu niespodzianych sytuacji....

 • Korespondencja we wspólnocie

  to jeden z wielu elementów który nie zawsze funkcjonuje należycie a którego koszt bez problemu można wyeliminować...

 • Saldo nieruchomości

  Jednym z najczęściej zadawanych pytań zarządcom nieruchomości jest pytanie o saldo lokalu. W tym systemie...

 • Zgłaszanie awarii

  W przypadku jakichkolwiek awarii czy usterek urządzeń, system udostępnia bazę danych mieszkańcom do bezpłatnego korzystania...

devices

Portal dla mieszkańców

pozwala natychmiast zgłosić wszelkie awarie, usterki , sprawdzić dokonane wpłaty oraz saldo lokalu. Ponadto system poinformuje mieszkańca o wszystkich ważnych terminach dla funkcjonowania wspólnoty.

 
Dzięki takiemu rozwiazaniu niwelowany jest do minimum czas przyjmowania zgłoszeń od mieszkańców.
Nie musicie czekać na wyznaczony termin dyżuru, tu macie bezpośredni kontakt z administratorem.

Aplikacja iZarzadca na telefonie, aby zobaczyć naciśnij przycisk!

O nas

Ściągnij jak najszybciej !

i zacznij uczestniczyć w funkcjonowaniu wspólnoty oraz miej większy wpływ na zmniejszenie kosztów utrzymania własnej nieruchomości.

hand-iphone

Sign up to our Newsletter

Poinformujemy was o wszelkich nowinkach.